Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Firma i biuro, Zakopane
Zlecenia Zlece Firma i biuro Switch tp-link t3700g-28tq – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach
 

Switch tp-link t3700g-28tq – szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

prywatne
Dodano: 17 października 2019
|
ID oferty: 4002

GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK
TP-LINK ZARZĄDZALNY L3

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Obsługa wielu protokołów routingu warstwy 3, w tym RIP/OSPF/ECMP/VRRP, wspierających skalowalność sieciTechnologia True Physical Stacking obsługuje do 8 jednostek i ma przepustowość do 320Gb/s, co umożliwia wysoką skalowalność i wydajną kontrolę nadmiarowości10-gigabitowe łącze nadrzędne Ethernet umożliwia aplikacjom, wymagającym dużej przepustowości, działanie wolne od zatorów i szybszy przesył danychWymienny zasilacz i funkcja redundant power supply minimalizują przestojePIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping umożliwia elastyczne zarządzanie wideo

ZASTOSOWANIE PRODUKTU
Przełącznik zarządzalny T3700G-28TQ L3 jest stworzony do budowania sieci skalowalnej, stabilnej i umożliwiającej szybki dostęp. Przełącznik wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ-45, 4 gigabitowe porty Combo SFP i do 4 10-gigabitowych slotów SFP, zapewniając większą elastyczność w rozbudowie sieci. Obsługuje wiele protokołów routingowych Warstwy 3, takich jak RIP i OSPF, które są kluczowymi elementami w tworzeniu w pełni elastycznych sieci skalowalnych. Co więcej, dzięki funkcji tworzenia stosu protokołów w warstwie fizycznej i opcjonalnemu zasilaczowi nadmiarowemu, T3700G-28TQ gwarantuje stabilność sieci i wydajną kontrolę nadmiarowości. T3700G-28TQ obsługuje funkcję robust security, aby zapewnić ochronę twojej sieci firmowej. Przełącznik zarządzalny T3700G-28TQ L3 to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla sieci korporacyjnych, uczelnianych i sieci oferowanych przez usługodawców internetowych.

MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU W SZAFIE RACK 19

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
CECHY SPRZĘTOWE: Standardy i protokoły: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1pPorty: 24 porty 10/100/1000Mb/s RJ45 (Automatyczna negocjacja prędkości/Automatyczne krosowanie – Auto MDI/MDIX) 4 sloty combo gigabit SFP Do 4 slotów 10G SFP+ (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+) 1 port konsolowyOkablowanie sieciowe: 10BASE-T kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m) 100BASE-TX/1000Base-T kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m) 100BASE-FX MMF, SMF 1000BASE-X MMF, SMF 10GBASE-LR 10GBASE-SRBezwentylatorowy: Nie, 4 wentylatoryWymiary (SxGxW): 440*330*44 mm (17,32*13*1,73 cala)Zasilanie: 100~240VAC, 50/60HzPHYSICAL STACKING: Ilość jednostek w stosie: 8Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC): TXM431-SR TXM431-LR TXC432-CU1M TXC432-CU3MMaksymalna ilość portów Stacking: 2 SFP+Przepustowość portu stakującego: 20 Gb/sWYDAJNOŚĆ: Wydajność przełączania: Do 128Gb/s dla przełącznika samodzielnegoPrzepustowość: Do 320Gb/s przy 8 jednostkach w stosie protokołuTablica adresów MAC: 32KBufor pakietów: 16 MbSzybkość przekierowań pakietów: Do 95,2Mp/s dla przełącznika samodzielnegoRamka Jumbo: 10240 bitówIlość interfejsów z adresami IP: 128Ilość tras: 12KIlośc tras statycznych: 256FUNKCJE OPROGRAMOWNIA: Cechy przełącznika warstwy 3: Maksymalna prędkość przekierowywania adresów IP Routing statyczny RIP v1, v2 OSPF v2 ECMP PIM-SM/PIM-DM/IGMP Serwer DHCP/DHCP Relay ARP Proxy VRRPFunkcja Quality of Service: Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p Obsługa 8 kolejek priorytetów Ustalanie kolejki priorytetów SP, WRR, SP+WRR Limit transferu danych zależny od portu i przepływu danych Voice VLANCechy przełącznika warstwy 2: IGMP Snooping V1/V2/V3 Obsługa protokołu LACP, zgodnie ze standardem 802.3ad (Do 32 grup agregacji, z 8 portami w grupie) Protokół Spanning Tree STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU TC/Root Protect Funkcja wykrywania pętli zwrotnych Kontrola przepływu danych w standardzie 802.3xSieci VLAN: Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN) IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRPListy kontroli dostępu: Filtrowanie pakietów, oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4), adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID Ustalony zakres czasuBezpieczeństwo transmisji: Wiązanie IP-MAC-Port-VID Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu/adresu MAC), Radius,Guest VLAN Ochrona przed atakami DoS Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI) SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Zabezpieczenia portów Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm ControlZarządzanie: Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82 Monitorowanie CPU Port Mirroring Synchronizacja czasu SNTP Zintegrowany protokół NDP/NTDP Aktualizacja firmwaru poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową Diagnostyka test VCT Logi systemu i publiczne biblioteki MIB Funkcja duplikowania obrazuINNE: Certyfikaty: CE, FCC, RoHSZawartość opakowania: Przełącznik; Kabel zasilający; Skrócona instrukcja obsługi; Płyta CD; Zestaw montażowy; Gumowe podstawkiWymagania systemowe: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza 10%~90% niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90% niekondensująca

Twoja ocena: oceń ofertę
Ocena oferty: 0 - 0 głosów

Ogłoszenia podobne

Cena: 6 099 zł
Adres: Zakopane, tatrzański
Użytkownik: @zpasji
Powrót do góry
Zamknij menu